צילום הריון

צילום הריון הוא אחת המתנות היפות והמרגשות שאישה עשויה להעניק לעצמה. יש מי שנרתעות מצילום הגוף במצב שבו הוא משנה מצב צבירה ומן הסתם גם משפיע על מצב הרוח ומשנה אותו, מה שניכר בהבעות הפנים, אבל יש מי שההיריון מהווה עבורן סיבה טובה ומספיקה לתיעוד ולהנצחה. אגב, יש לא מעט נשים שנחשפו לצילומי היריון בהדרגה, ולכן החשש והרתיעה הפכו, עם הזמן, לרצון ולהתלהבות.

כתב המשורר "גם למראה נושן יש רגע של הולדת". אחד הדברים המפעימים והמרגשים הוא להיווכח בזוג צופה בתמונות מ- BOOK צילומי ההיריון ומראה לתינוק את תמונת אמו ההרה, כאשר הוא, התינוק, היה בבטנה. לא מדובר באלבום המזכיר נשכחות אלא מרענן את הזיכרון ומחייה בו גם רגעים קטנים, מתוקים, אשר נחוו במהלך הצילומים.

עבור נשים רבות- צילום הריון מאפשר להם להתוודע אל המשמעות המלאה והעמוקה של התהליך שהן חוות, אשר הצילומים מציפים ומשקפים אותו.

יתרונות צילומי הריון בסטודיו מקצועי

  1. בשל החששות הטבעיים גם של נשים שרוצות לבצע צילום הריון, אבל בשל חששותיהן מפניו או בגל ביישנותן הטבעית זקוקות לאווירה מרגיעה ולנוכחותו התומכת של בן הזוג. בסטודיו מקצועי ניתן ליצור "סביבת עבודה" נוחה, שבה לא רק נשמרת, במלואה ובקפידה, הפרטיות אלא גם ניתן לבטא את האינטימיות הכרוכה בצילום שיש בו חשיפה. משחקי האור והצל, כמו גם המתח בין גילוי הגוף לכיסויו הן בבסיס הצילומים. צלמת היריון מקצועית יודעת כיצד ליצור את האווירה המתאימה ולאפשר לאישה ההרה להרגיש חופשייה להצטלם בתנוחות שונות, תוך הבלטת איברים מסוימים והבלעתם של אחרים. רצונה- כבודה. האישה היא האחראית המלאה ולמעשה הבלעדית אל המוצר המוגמר הסופי.
  2. בסטודיו ניתן לביים את סצנות הצילום המועדפות ללא מורא של נעיצת עיני אנשים זרים.
  3. בסטודיו ניתן להעשיר ולגוון את הצילומים בתאורה מקצועית ובאביזרים שונים.
  4. בסטודיו יכולה הצלמת להביא לידי ביטוי מרבי ומטיבי את המקצועיות שלה, הרגישות, יכולת יצירת הקשר וה"כימיה" עם המצולמת ועם בן זוגה.
  5. בסטודיו ניתן לצלם בכל מזג אוויר תוך ביטול החסרונות של מזג אוויר קיצוני.

 

צילום הריון- מזכרת וגעגוע

יש, כמובן, יתרונות בלתי מבוטלים גם לצילומים שנעשים מחוץ לסטודיו בכלל ובחיק הטבע בפרט. יצירת BOOK של צילומי הריון מאפשרת יצירת תמהיל בין לוקיישנים שונים, המגוונים ומעצימים את האפקט החזותי של המוצר הסופי. בעוד תהליך ההריון כרוך גם במכאובים ואף בייסורים- ספר או קובץ הצילומים משמרים את הרגעים היותר חווייתיים והיותר מרגשים בו. הם מבטאים וממחישים את יפי הגוף בעת שינויו, את האופן שבו ניכרים בו ובהבעת הפנים של האישה ההרה אותות החיים הנבראים בגופה. המוצר המוגמר הוא מזכרת וגעגוע כאחד לאחת התקופות המכוננות בחייה של כל אישה. פנקו את עצמכם, נשים הרות ובני זוגן, במתנה מקורית ומרגשת.