מוצרי תינוקות

אין דבר מקסים, מרגש ויפה יותר ממוצרי תינוקות, הכל כל כך קטן ומעוצב בצורה מדהימה ובעיקר יפה ושובה את העין ואת הלב.

אמהות שזו הלידה הראשונה שלהן מתלבטות אלו מוצרי תינוקות הן צריכות לקנות לפניי הלידה ואכן מדובר ברשימה ארוכה במיוחד של מוצרי תינוקות שלפעמים מסתכמת בהוצאה כלכלית לא פשוטה בכלל.

רוב החברות שמציעות מוצרים לתינוקות מציעות גם חבילות לידה ובה יש להם רשימה סטנדרדית של מוצרים ורהיטים שאפשר לקנות ללידה.

הרשימה הבסיסית כוללת בדרך כלל מיטת תינוק, עגלת תינוק ושידת החתלה.

מוצרים נוספים שהמשפחה זקוקה להם ברגע שהתינוק החדש מגיע הביתה הם: כיסא בטיחות, טרמפולינה מגיל לידה או עריסה קלה שאפשר לנייד בתוך הבית.

בנוסף יש צורך לדאוג לבגדי תינוקות, חיתולים, מוצצים, בקבוקים, סרטים לילדים, גם קניית מתנות ליולדת לא תזיק …

אין ספק שמדובר ברשימת קניות גדולה מאוד ובהוצאה לא פשוטה, לכן למרות ההתרגשות, השמחה והרצון לקנות את הטוב ביותר בעבור התינוק, כדאי לחשוב היטב מה אנחנו באמת צריכות לתינוק?

האם אנחנו מעדיפות מיטת תינוק, או אולי עריסה שתהיה ליד המיטה הזוגית, יכול להיות שאנחנו בכלל לא צריכות לא את זה ולא את זה כי התינוק ישן איתנו במיטה, לפחות בחודשים הראשונים לחייו.

בנוגע למוצצים ובקבוקים, אם אנחנו מתכננות להניק ישנו סיכוי רב שלא נצטרך להשתמש לא במוצץ ולא בבקבוק בחצי השנה הראשונה לחייו של התינוק.

נשים רבות מעדיפות לרכוש מנשא או מספר מנשאים לתינוק על פני עגלה, כי הן מתכננות לקחת את התינוק רק במנשא ממקום למקום.

ואם אנחנו מחליטות לקנות עגלה, כדאי להתאים לה גם תיק עגלה שיתאים לעגלה מבחינת נוחות.

מגוון המוצרים לתינוקות הוא עצום ורב, והוא מתאים לכל אמא גם מבחינת הדרך שבה היא מתכננת לגדל את התינוק שלה וגם מבחינת הטעם האישי, הדבר החשוב ביותר הוא לזכור ולבדוק את בטיחות המוצרים שאנחנו רוצות לרכוש והאם הם עומדים בתווי התקן הנדרשים.

נעלי ילדים , שמיכות תינוק