מוצצים

להורים רבים יש מערכת יחסים עם מוצצים. בזמן שמוצצים הם מרגיעים את התינוק והם מומלצים על ידי אגוני בריאות בעולם, ישנם הורים שמפחדים מהיום בו יאלצו לקחת את המוצץ מתינוקם או המוצץ אפילו יגרום לתינוק לא לרצות לינוק. לפני שאתם קונים מוצצים, תקחו חשבון מספר דברים:

לא לקנות יותר מדי מוצצים לפני שהתינוק נולד

כשאתם מכינים את החדש המיודע לתינוק, זה מפתה ביותר לקנות ארגזים שלמים של מוצצים. למרות שלקנות כמה מוצצים בצבעים שונים זה רעיון טוב, חכו עד שתדעו בוודאות שהתינוק שלכם יסיכים למוצץ עוד לפני שאתם קונים אחד. ישנם תינוקות שפשוט לא אוהבים מוצצים וישנם תינוקות שמאוד בררניים לגבי איזה מוצץ הם יקחו.

מוצץ המורכב מחתיכה אחת

רוב המוצצים הם מחלק אחד בין אם הם עשויים מסיליקון או חומר. תוודאו שהפיטמה מחוברת חזק לבסיס המוצץ. אם הצלחתם להסיר את הפיטמה, תהיו בטוחים שגם תינוקכם יוכל לעשות זאת. כמו כן, תמנעו ממוצצים שישם בתוכם נוזל או ג'ל כלשהו משום שבמידה והם ייקרעו, יכול להיות שהנוזל יזיק לתינוק שלכם.

אל תאלתרו

למרות שיש הרבה מוצרי תינוקות שאפשר ליצור לבד בבית, מוצצים לא נכנסים לקטגורייה זו. אל תנסו ליצור מוצץ בעצמכם וזה חשוב כי זה עלול להוביל להיחנקות של תינוקכם.

תבחנו את המוצץ

זה קורה לעתים נדירות, אבל ישנם מוצצים שלא עומדים בתקני בטיחות עבור תינוקות. כשמשהו נמצא לעתים כל כך תכופות בפיו של התינוק, חשוב לדעת שאים שום סכנה של חנק.

מוצצים או אצבע הפה?

עדיף להרגיל את הילדים למוצצים בפה מאשר שהתרגלו להכניס אצבע לפה. שני היתרונות בגדולות של המוצץ שממנו ניתן לגמול את הילד והוא לא הורס את גדילת השיניים בפה כפי שאצבע עושה ואז חייבים לקחת את הילד לרופאי שיניים כדי ליישר אותם