טיפולי פוריות

טיפולי פוריות הם טיפולים המשלבים טכנולוגיה רפואית מתקדמת ותהליך מקצועי ואנושי שיכול לעיתים להפוך למורכב. על אף שכיום קיימות מתודולוגיות סדורות להענקת טיפולי פוריות הן לנשים והן לגברים, במרבית המקרים ישנה חשיבות רבה לרמה המקצועית של הרופא ושל הצוות המטפל, ליחס שמקבלים המטופל ו/או המטופלת וליכולת של שני הצדדים להמשיך ולקיים את התהליך בצורה נכונה, לעיתים לאורך זמן רב. מרפאת פלדברג היא מרפאה מקצועית, מיומנת ומנוסה שפועלת על פי פרוצדורות מתקדמות, שמבטיחות התנהלות אפקטיבית ומוכוונת תוצאה כבר למן הרגע הראשון.

מגוון רחב של טיפולים המותאמים לכל מטופל ומטופלת

ככלל, טיפולי פוריות הוא מונח גג הכולל בתוכו שורה ארוכה של טיפולים הנעים על הספקטרום הטכני והביולוגי גם יחד. הטיפול המוענק תלוי במידה רבה במאפייני בעיית הפוריות ובזהות הסובל ממנה. בעיות פוריות יכולות להתרחש אצל נשים כמובן, ועל אף שהתפיסה הרווחת מתמקדת בעיקר בבעיות פוריות אצל נשים, בפועל בעיות אלה קיימות בהיקפים דומים גם אצל גברים. מאפייני הבעיה ובהמשך לכך גם מהלכי הטיפול, יכולים להיות שונים מאוד בין נשים לגברים, אך הדברים נכונים גם לגבי מקרים באותו המין. בעיות פוריות אצל אישה אחת יכולות להיות שונות לגמרי מבעיות פוריות אצל אישה אחרת, ויש להתאים לכל מקרה את הטיפול האופטימלי עבורו.

בניית תכנית טיפול על פי שיקולים רפואיים מקצועיים ושיקולים פסיכולוגיים

מאחר וכאמור, מדובר בתהליך טיפול שיכול להיות מורכב וארוך ולהשפיע על המטופל ובני משפחתו ברמה הנפשית העמוקה, ישנה חשיבות לכך שתכנית הטיפול הנבחר תשקף את האיזון שבין היבטים רפואיים מקצועיים ובין היבטים של אורך, מורכבות והשפעה נפשית של תהליך הטיפול. במרפאת פלדברג פועל צוות מומחים מיומן, אשר לוקח בחשבון מכלול שלם של שיקולים בבחירת סוג הטיפול והאופן בו ינוהל תהליך הטיפול בכל מקרה ומקרה, על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור המטופל או המטופלת, למקסם את ההסתברות להצלחת הטיפול, קרי לידה בריאה ומוצלחת.

מעטפת מקצועית ותמוכת של צוותי מומחים

במרפאת פלדברג מבוצעים כל סוגי טיפולי הפוריות, לרבות טיפולים הורמונליים, הקפאת ביציות, הזרעה, השרשה, הפריה חוץ גופית, בדיקות גנטיות, ניתוחים כירורגיים של מערכות הרבייה אצל גברים ואצל נשים גם יחד ועוד. כל הטיפולים מוענקים על ידי צוות רפואי מיומן ומנוסה בעל ניסיון רב בתחום, וכן על ידי צוות אדמיניסטרטיבי שפועל ללא הרף להענקת התנאים התומכים והנוחים ביותר לכל מטופל המגיע למרפאה.